Harvinainen tilanne, tää ei keksi mitä se kirjottais! Pää on tyhjä, mutta silti kippee. Niska ja hartiat (siis nahka) on kippee eilisen hieronnan jälkeen, ei oikein meinannu löytyä nukkuma-asentoakaan.
Jos ei nyt mitään pälkähdä päähän, niin ei tuu päivityksiä. Paitsi, jos joku kertoo, mistä kirjoittaisin.
Ai niin, kuten jokainen voi nähdä, tällä hetkellä toivomuslista näyttää tältä:
Vastaajia 45
Käsitöistä on kiinnostunut 34
Yrittäjyydestä 29
Henkilökohtaiset asiat 20
Plus-koon vaatteet 8
Jotain muuta 5
Laihduttaminen 4
Tuleeko mieleesi mitään, mistä olisit kiinnostunut, mikä on jäänyt vaivaamaan tai mistä haluaisit lisätietoa...tai jotain muuta?
Haaaa.... nythän mun tulikin just mieleen yksi juttu - se on vaan tää huono muisti...
Mervi
Mulla on useinkin tuo fiilis, ettei oikein tiedä mitä kirjottais. Mutta ei se haittaa. Kirjoittaa sitten fiilispohjalta vain :) ps. ootko käynyt tutustumassa mun korublogiin jo? http://korutbyhelyes.blogspot.fi/
VastaaPoistaEtkös ole huomannut, että olen kommentoinutkin siellä?
PoistaNyt ihan huolestuttaa..
VastaaPoistaMissä Mervi?
Kaik ok?
-anja-
No mut se on kiva, että joku kaipaa... kaikki ok muuten, mutta nyt ei vaan keksi mitään kirjoitettavaa. Totutin itseni jo siihen, että joka päivä jotain, mutta nyt ei vaan irtoa.
PoistaEntäs, mitä tämä lause tarkoitti?
Poista"Haaaa.... nythän mun tulikin just mieleen yksi juttu - se on vaan tää huono muisti..."
Jos vaikka jatkaisit siitä?
-anja-
Juu, Anja, yks postausidea tuli mieleen, mutta kun siihen tarvitaan erästä paperia - ja arvaa mitä - se on hukassa! En osaa edes etsiä, kun en yhtään muista, mihin olen sen laittanut. Että tällaista eläää.
PoistaApua! Mie aina ootan iltaa ja et pääsen/joudan koneelle lukemaan siun ja Susannan työhuoneen blogit. Koita nyt vaan kirjotella tänne juttuja. t. Eläinhattu Anne
VastaaPoista